Kažkada sneakeriai man labiausiai buvo reikalingi šokių salėje, vėliau – tarp žiemos ir vasaros, o dabar visais metų laikais. Balti Reebok Classic Leather spintoje užima svarbiausią lentyną vasarą – batus saugau kaip savo akį, todėl ši porelė ilsisi lietaus, sniego ir purvo sezonais.

Kicks1

Kicks2

Reebok Classic Leather x Face Stockholm – antroji mano kada nors įsigyta Reebokų pora, kuri, turbūt, yra pati mėgstamiausia. Lengva atsakyti, kodėl – anglišku konservatyvumu pasižymintis dizainas, tikra oda ir it debesys minkštas padas.

Į kiek kitokį lygį klasikinį Reebokų modelį pakėlė koloboracija su makiažo meistrais Face Stockholm. Apie pačią koloboraciją kaip apie reiškinį nėra ko labai įdomaus pasakyti: Face Stockholm įkūrėjos Gun Nowak ir Martina Arfwidson apie šį bendradarbiavimą atsiliepia kaip apie „linksmą, nevaržomą nepriklausomos moters žėrėjimą ryškiausiomis spalvomis“ ar kažką panašaus, aš prasta vertėja, žodžiu, girls power stuff.

Linksma detalė, kuria sumanyta papuošti visus Reebok ir Face Stockholm darbo vaisius, yra bato viduje paslėptos žinutės. Maniškė porelė – Reebok Classic Leather Spirit – lakoniškai įspėja, kad „Life is a white canvas, color away!”, o kituose modeliuose galima rasti kelių eilučių ilgio tarsi paties motyvacijos guru sukurtų ikvepiančių žinučių.

Kicks3

Kicks4

Spalvinga koloboracija tebesitęsia, o ryškios 2016 m. pavasario ir vasaros kolekcijos spalvos nėra atsitiktinės: Gun Nowak įkvėpė kelionėse regėti vaizdai, todėl sneakeriai nusidažė  vandenyno žalumo, Indijoje regėtų raudonų medžiagų ir kitomis spalvomis.

Beje, už šių sneakerių kainą gražiau nebūna – kainuoja mažiau nei keturi Face Stockholm lūpdažiai, tad susidėlioti prioritetus paprasta.