Pagalvojau šį kartą lengvai ir linksmai pakalbėti apie mėgstamus šokėjus. Turėčiau pasakyt, kad pati vieno ir mylimiausio šokėjo neturiu vien dėl to, kad tų pačių šokėjų skirtingi išėjimai dažnai būna vis kitokie, tačiau kitokie ne ta gerąją prasme. Kalbėdama apie kažką, kas labiau miela akiai, negaliu nepaminėti tokio šokėjo kaip Franqey. 2009 m. jis lankėsi Lietuvoje kartu su Iron Mike, vedė seminarus, iš jo kolegos teko šio to pasimokyti, bet Franqey pamoką kažkokiu būdu praleidau. Dabar truputį gaila, bet ką jau, šaukštai po pietų (:

Turint omeny, kad šiuo metu visai nežiūriu šokių video ir nežinau, kas dabar popperių pasaulyj yra kieta, o kas ne, vis vien drįsčiau teigti, kad man labiau prie širdies europiečių poppingas ir Franqey man kritęs į akį, nes  jis smooth. Kartą kalbant su keliais šokėjais įvyko šioks toks nuomonių nesutapimas dėl to, kas yra smooth, bet iš mano perspektyvos žiūrint Franqey yra smoooothieee. Dar šitam šokėjui simpatizuoju, nes jis nėra keistas. Negalėjau nepastebėti, kad dabar lyg ir labai madinga mėgti keistus šokėjus, bet man tas keistumas dar neįkandamas.

Nutariau įmesti video iš 2012 m. Juste Debout – gražus prancūziškas battle nuo pradžių iki galo, kurį pažiūrėjus man atrodo, kad geriausias šokėjo sudėjimas yra apvalaina metro šešiasdešimties bulkutė, bet Gator, Nelson ir ypač Bruce čia irgi šoka taip, kad norisi verkti iš džiaugsmo.

Dar vienas gražus Franqey pavyzdys, dėl kurio manau, kad jis ne tik geras kaip poppingo šokėjas, bet geras kaip šokėjas apskritai. Aj, ir nežinau, kokie jo reikalai su hip hop šokiu, bet man atrodo, kad šoktų ne prasčiau nei poppingą. (: Ir dar, mano tūkstantine skaitytojų minia, dalykitės tuo, kas patinka jums (:

Photo@YAK